עריכה לשונית

.
אחד השירותים החשובים ביותר שנספק לכם הוא עריכה לשונית. אם סיימתם לכתוב את ספרכם, כדאי מאוד שעורך לשון מקצועי יבדוק אותו ויתקן את שגיאות הלשון הפזורות בטקסט.


בעריכת לשון נכללים תיקונים הקשורים לתקינות השפה, לתיקון שגיאות כתיב ותחביר, לדקדוק ולהאחדת כתיב ופיסוק בכל הספר. כמו כן העורך אחראי לניסוח מסוגנן ונהיר. זו עבודה המצריכה יסודיות, ידע ושליטה בעברית ובחוקיה. אנו ממליצים מאוד להשתמש אך ורק בבעל מקצוע מיומן ובעל השכלה המתאימה לעבודה זו.

עריכה לשונית הכרחית לכל מה שיוצא לאור ומתפרסם:  מסֵפר עד כתב עת, כולל ספרי עיון, עבודות הגשה, עלונים למיניהם וכדומה. חשוב לציין שתיקוני העורך הם המלצה בלבד, ואינכם מחויבים לקבל את כל הצעות העורך. 

קראו בהרחבה על עריכת הלשון במאמר – עריכת לשון, עריכה ספרותית ותיקוני הגהה. שם אפשר  לקרוא פירוט על חשיבות עריכת הלשון בספרכם.

כדאי מאוד שהספר שלכם יעבור עריכה לשונית. כך תדעו בוודאות שהיצירה שלכם תהיה במצב גימור מושלם וברמה גבוהה. יתר על כן, העריכה הופכת את ספרכם לנעים יותר לקריאה. ב'ספרי ניב' עובדים עם עורכי לשון מקצועיים ומוכשרים בעלי ניסיון רב בתחום וכולם בעלי השכלה רחבה. כדי שספרכם יטופל בידיים טובות תנו לבעל מקצוע לקרוא אותו. עבור מידע נוסף או כל שאלה ובקשה אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר. ונשמח תמיד לעמוד לשירותכם בכל נושא :)