הפקת ספרים

הפקת ספר בהוצאה עצמית מצריכה שלבים רבים עד יציאת הספר לדפוס וכוללת שירותים רבים: עריכת לשון, גרפיקה, עימוד, עיצוב, הדפסה ועוד.

אצלנו ב"ספרי ניב - לצאת לאור בהוצאה עצמית" יסופקו עבורכם כלל השירותים הדרושים להפקת ספר ובמחירים נמוכים מאוד. חרתנו על דגלנו יחס אישי וחם בכל התהליך וכן שירות מקצועי ואמין.

שירות הפקת הספרים שלנו מאגד בתוכו שירותים רבים הקשורים להוצאה עצמית. הרחבה על שירותים אלו אפשר לקרוא בעמודים המיועדים לכך באתר ובמאמרים העוסקים בכל נושא ונושא.

השלב הראשון בהפקת ספר בהוצאה עצמית הוא שירותי העריכה השונים: עריכה לשונית, עריכה ספרותית, הגהה או ניקוד. ב"ספרי ניב - לצאת לאור בהוצאה עצמית" עובד צוות מקצועי של עורכי לשון, מיומן ומשכיל. חשוב לנו מאוד השירות החם והאדיב, לכן אנו מגייסים עורכים בעלי תודעת שירות מפותחת ומקצועיים מאוד, בלי לוותר על מחירים נוחים עבור לקוחותינו.

השלב הבא הוא הגרפיקה, הכוללת את עימוד הספר ועיצוב הכריכה. לגרפיקאים שלנו ניסיון רב ומומחיות בעימוד ספרים ובעיצוב כריכות. הדבר החשוב לנו ביותר בשלב זה הוא הקשבה ללקוחות וכן שהספר ועיצובו יתאימו לרצונם ולראות עיניהם. גם כאן אנו מבטיחים יחס חם, אישי ומקצועי.

לאחר שלב זה אנחנו מחזירים את הספר לעורך עבור הגהה שלאחר עימוד. ואם אתם חפצים להפיץ את הספר מסחרית, נקנה בשבילכם ברקוד לגב הספר. 

בספרי ילדים ובספרים מיוחדים אנחנו מציעים גם שירותי איור.

כבר הגענו לשלב סיום תהליך ההפקה, אז נדאג לכם להדפסת הספר במחירים משתלמים ובאיכות מעולה. למי שמעוניין אנו מציעים גם הפקת ספר אלקטרוני.

כך שב"ספרי ניב - לצאת לאור בהוצאה עצמית" תקבלו את כלל השירותים הדרושים להוצאת ספרכם לאור. בכל השלבים אנחנו דואגים, כאמור, ליחס אישי וחם, מהעריכה הראשונית ועד שהספר מגיע לסף ביתכם.

זכרו, אנו מתמחים בספרים. אם יש שאלה, התלבטות או בקשה, אתם יכולים ליצור עמנו קשר ונשמח מאוד לעזור בכל נושא ונושא.